Veiling

Op 9 Juni 2011 wordt er een veiling houden in Venlo in het restaurant de Wylderbeek. Dit wordt georganiseerd door leerlingen van de Gildeopleidingen Venlo. Daar doen zij de opleiding Verkoopspecialist Niveau 3/4. Het doel van deze veiling (een opdracht van school) is om tweede hands producten te laten schitteren en te verkopen voor een prachtige prijs! Dit alles is natuurlijk niet voor niets, de opbrengst gaat naar KiKa! De veiling start om 7 uur. Een belangrijke kavel wordt gepresenteerd door groep 4: Een Voetbal van AZ volledig gesigneerd door het hele team!

Venlo in het restaurant de Wylderbeek, het restaurant ligt langs de tegelseweg, en aan de hagerhofweg.