Veiling in Goeree-Overflakke

Het team van KiKa-vrijwilligers in Goeree-Overflakkee is op haar eigen website een veiling begonnen die tot doel heeft geld bijeen te brengen voor KiKa.
Vele bedrijven en mensen  hebben voor dit doel belangeloos een of meerdere items ter beschikking gesteld. Op de website www.kikaveilingflakkee.nl  kunnen belangstellenden een bod doen op één of meer van deze prachtige items. Het aanbod is van uit een lopende items, keepershirts, boeken, Bootcamp, reanimatiecursus of een ets van De Kuip, en nog vele andere items.
Graag nodigen wij u uit om een bezoekje te brengen op www.kikaveilingflakkee.nl. en doe een bod.

Website: www.kikaveilingflakkee.nl

http://maps.googleapis.com/maps/api/staticmap?maptype=’satellite’\&center=0,0&size=0x0&zoom=0&markers=color:0|label:’|0,0&sensor=false ‘