Stylish Sisters op Christmas fair Broekerveiling

Stylish Sisters op Christmas fair BroekerveilingStylish Sisters, geen bedrijf of commerciele handelaren maar drie enthousiaste meiden met een hart voor KiKa, staan op de Christmas Fair met zelfbedachte kado’ concepten. De opbrengst gaat naar KiKa. Christamas fair de Broekerveiling te Broek op Langedijk is een prachtig evenement voor jong en oud. Het is een evenement vol van leuke acties, met muziek, sneeuw, activiteiten voor kinderen en bij de Stylish Sisters kraam een heleboel prachtige ‘betaalbare kado’s’ alles handmade by Stylish Sisters. 11,12 en 13 december Openingstijden: vr. 12.00 – 21.00 za.11.00 – 21.00 uur zo.11.00 – 17.00 uur www.stylishsisters.nl.