Fiets veiling RS Components

In 2011 heeft RS Components een prachtige fiets als relatiegeschenk ontvangen. Deze hebben zij gisteren tijdens hun jaarlijkse nieuwjaarsborrel bij opbod geveild onder alle 60 medewerkers. De opbrengst wordt door de firma aangevuld, waardoor zij in totaal 700 euro aan KiKa kunnen overmaken.