Donaties

Privé donaties
Automatische incasso
Eénmalige gift
Stuur me een acceptgiro
Zakelijke donaties
Donatie & Verdubbeling
Doneren voor bedrijven
Ideal
Doneer via Ideal
 
  
banner_homepage_kikabeer.gif
 
    KiKa
       Muts    
    KiKamuts
 KiKa
       Agenda 2012    
    Wenskaarten
   KiKa
       Wenskaarten    
    Wenskaarten
 
    straatwerving2img_4156.jpg 
    STRAATWERVING
 

KiKa8118.hyves @KiKa8118 KiKa Facebook

 
engimagescas3cgyq.jpg
PDF file English information brochure 
 
Benefietwedstrijd
Oud spelers van WillemII willen graag een wedstrijd gaan spelen tegen artiesten. De opbrengst daarvan willen zij dan doneren aan KiKa.
 
DOM-actie
Lee Yee Cheung, Gwen Berghout en Fred Emons gaan de DOM-toren in Utrecht beklimmen. Aan collega's vrienden en kennissen vragen zij om sponsoring. Het resultaat dragen zij over aan KiKa.
Onder het motto "Bewegen is goed voor je" lopen zij al geruime tijd dagelijks 2 keer door het pand, waarbij zij per trap de route afleggen en daarbij 260 treden per keer op en neer lopen. Nu hebben zij een ludieke actie en uitdaging bedacht. De Domtoren in Utrecht beklimmen en zoeken daarvoor sponsors waarvan de donatie naar KiKa gaat. Als datum hebben ze 22 april uitgekozen. Om 14.00 uur beginnen zij aan de klimtocht.
 
Luiertaarten voor baby's

Luiertaarten voor KiKa!Mariska Luijendijk is onlangs begonnen met het maken van luiertaarten. Nu zal je denken… lekkere combinatie! Nee, het is een verzameling luiers met wat andere leuke cadeautjes samengesteld in de vorm van een taart. Ideaal om eens wat bijzonders of net even iets anders geven bij de geboorte van een baby.
De opbrengst hiervan gaat naar KiKa.

U kunt bestellen via de website.

Lees meer...
 
Kids in bizz De Bijenkorf
Groep 7\8 O.B.S De Bijenkorf hebben een Project Kids in bizz. Waarin ze in kunnen zien hoe het is om een eigen bedrijf te hebben. De winst van het bedrijf gaat naar KiKa.
 
Bruurs jeugdhandbalpromotiedag 26 maart 2011

Bram Hermans en Angela Steenbakkers willen door hun eindexamenprofielwerkstuk laten zien hoe dankbaar dat ze zijn dat ze gezond zijn. Ze organiseren op zaterdag 26 maart een jeugdhandbalpromotiedag. De hele opbrengst van de jeugdhandbalpromotiedag, met als afsluiting een fantastische loterij schenken zij aan KiKa.
Jullie kunnen alles lezen op de website. www.bruursjeugdhandbalpromotiedag.tk

De Heuf sport en evenementencentrum Wilhelminastraat 44 5981 XW Panningen

 
Taptoe Almelo 2011

Op 25-06-2011 houden wordt voor de 2de maal een groot benefiet taptoe in het Polman stadion van Heracles Almelo georganiseerd met de opbrengst voor KiKa.
Er is in de middag eerst een streetparade  aanvang 15.00 uur.
Dan het avond programma met de volgende korpsen uit het hele land, die belangeloos hun medewerking verlenen voor dit goede doel.
De korpsen zijn: Concord Pipe Band uit Hengelo
                              Show & Marchingband E.V.C. uit Enschede        
                              Show & Marchingband- & concertband Floraband uit Rijnsburg
                              De van limburgstirum Showband uit Wezep
                              March-& Showband Rheden uit Rheden
                              Pasveerkorps uit Leeuwarden
                              Beatrix” Drum & bugle Corps uit Hilversum
                              Drum & Showband Advendo uit Sneek
                              Show & Marchingband Kunst & genoegen uit Leiden

Om 18.00 uur is het stadion open
Om 19.00 uur kleurrijke opening door B & W
Om 19.30 uur aanvang taptoe
Om 22.45 uur Finale en overhandigen cheques
Om 23.00 uur afmars korpsen & aansluitend een spetterende vuurwerk show, aangeboden door Dreamfireworks Entertainment Enschede

Kaart verkoop vanaf  01 maart  in Almelo en bij  Bert nijhuis  0546-816065, en diverse winkels, zie poster.
Heracles Almelo  is meer dan voetbal, Heracles Almelo ondersteunt de beide goede doelen en stelt hiervor het Polmanstadion en bijbehorende faciliteiten beschikbaar. Kaarten zijn 12.50 p.p kinderen onder begeleiding gratis.

KOMT ALLEN NAAR DIT GROTE SPETAKEL VOOR KIKA, EN KANS VOOR EEN KIND.
Natuurlijk zoeken zij nog sponsoren , iedere euro is er 1,  Geef met uw hart t.n.v. Stichting Almelose taptoe reknr 58.69.36.610. Almelo

 
Stichting Hein voor KiKa
Stichting Hein voor KiKaStichting Hein voor KiKa gaat geld inzamelen voor KiKa door met het RunforKiKa team de marathon van New York in 2012 te lopen. Hij heeft daar verschillende acties voor in touw gezet en hij is te volgen op www.heinvoorkika.nl. Wil je weten hoe het met de lopers van dit jaar gaat kijk dan op www.runforkika.nl
 
Berenactie bij de versspecialist

berenactie.jpgTijdens de opening van het vernieuwde pand van Nico Sluis Vleeswaren werd als kado-idee o.a.een bijdrage aan KiKa geadviseerd. Er werd een schitterend bedrag overhandigd aan een ambassadeur van KiKa. Om die reden heeft Nico Sluis Vleeswaren i.s.m. KiKa een BEREGOEIE ACTIE opgezet.
Zo kunnen de relaties bij elk onsje van de vleeswaren een stempel kado krijgen, waarmee de consument één of méér stuks van de 5 beertjes gratis kan bemachtigen. Actie van het Gouden Label voor KiKa. http://www.hetgoudenlabel.nl/

 
Actie Amstelhof Sport & Health Club

kika_auto.jpgVoor €1,- kan men een gokje wagen bij Amstelhof Sport & Health Club voor KiKa. Hoeveel ballen zitten er in de Fiat Abarth. Deze auto is van de firma van Kouwen. De prijs die men kan winnen is een reischeque ter waarde van € 250,- 
Deze actie loopt tot 11 februari en men kan een gokje komen wagen van maandag t/m vrijdag van 07.00 - 23.00 uur, zaterdag van 08.00 -18.00 uur en zondag van 09.00 - 18.00 uur. Tevens kunt u tijdens deze openingstijden een KiKabeer kopen.

 
Actie bij Tuincentrum Sonneveld in Wagenberg

Zaterdag 11 december wordt er bij tuincentrum Sonneveld in Wagenberg (Brandestraat 18 b) eigen gemaakte erwten- en tomatensoep verkocht en worden er ook poffertjes gebakken. Dit alles met de opbrengst voor KiKa. Daarnaast zijn ook de bekende zachte KiKaberen en -sleutelhangers te koop.
 
Bij het tuincentrum is er ook een wensboom, waar mensen een kaartje voor kopen en daar een naam en een reden opschrijven waarom deze persoon een bloemetje verdient.
 
Het bijzondere is dat deze actie wordt georganiseerd door de familie Van Stokkom en dat onze jonge ambassadrice Lara ook aanwezig is. Zie ook dit bericht.
 
De openingstijden van het tuincentrum zijn van 09.00- tot 17.00 uur.

 
<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>

Resultaten 127 - 140 van 436